Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Durağan Şehit Hakan Tanrıkulu Devlet Hastanesi’nde Pelvik Organ Prolapsusu (POP) ameliyatı bir başarıyla sonuçlandı. Gerçekleştirilen ameliyat ilçe hastanesinde bir ilk oldu.
Sinop’un Durağan ilçesinde Şehit Hakan Tanrıkulu Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirilen Pelvik Organ Prolapsusu (POP) ameliyatı, hastane tarihinde bir ilk olarak kayıtlara geçti. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr.Dr.Seda Sarı’nın liderliğindeki ameliyat, başarıyla tamamlandı. Opr.Dr.Seda Sarı, Anestezi Uzmanı Uzm.Dr.Sabiha Başarı ve tüm Ameliyathane personelini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.