Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
İlçemiz Ayancık’ta sağlık çalışanları düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
Ayancık Devlet Hastanesinde düzenlenen iftar yemeğinde hastane çalışanları bir araya geldi.
Ayancık Devlet Hastanesinde düzenlenen iftarda konuşma yapan Başhekim Uzm. Dr. Önder Bulut “Büyük bir özveriyle gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm meslektaşlarıma ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, görevlerinde üstün başarılar diliyoruz.” dedi.