Ayancık’ta Paintball Açıldı

Tüm dünyada her yaş ve meslek gurubundan geniş bir oyuncu kitlesine sahip, popüler bir doğa sporu olan paintball Ayancık’ta açıldı…

A+
A-
29 Mayıs 2017 10:36
ABONE OL

Tüm dünyada her yaş ve meslek gurubundan geniş bir oyuncu kitlesine sahip, popüler bir doğa sporu olan paintball Ayancık’ta  açıldı…

Ayancık eski Kereste Fabrika bölgesinde hizmete açılan oyun sahası, takımlar halinde yarışmayı ve ekip olabilmeyi gerektiriyor.  Ayancık’a yeni bir heyecan kazandıran Ayancık Paintball Arena  ile eğlenceli bir oyun haline gelen yarışma kamuflaj elbiseleriyle oynanıyor. Kullanılan renkli boyaların ise sağlığa zararsız gıda boyasından yapıldığı işletmeciler tarafından ifade ediliyor.

Bu işletmenin açılmasında emeği geçen genç işletmecilerimizi Ayancık Gazetesi olarak tebrik ediyoruz. Çocuklarımızın bilgisayar oyunlarında zaman harcamalarındansa böylesine doğal bir ortamda ekip ruhu ile oyun oynamalarını tavsiye ediyoruz. Çok güzel ve özel bir tesis olmuş, güvenlik önlemleri de alınmış, kişilerin birbirlerini yaramaları engellenmiş bu çok güzel bizlerde  bir kaç deneme yaptık bizlerinde  çok hoşumuza  gitti çok beğendik. Ayancığımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Ayancık  Paintball Arena’da kişi başı ücret 50 adet boya topu ile birlikte 25 TL. Ekstra boya topuna ihtiyaç duyarsanız da 50 adet boya topunun fiyatı sadece 7 TL. 100 adet boya topu 10TL.

Ayancık'ta Paintball Açıldı Ayancık'ta Paintball Açıldı Ayancık'ta Paintball Açıldı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.