Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop Ayancık’ta kooperatif üyelerine İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi.
Ayancık’ta kooperatif üyelerine İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi.
Ayancık Orman İşletme Müdürlüğü tarafından İnaltı Kooperatif üyelerine yönelik eğitim gerçekleştirildi. Ayancık Orman İşletme Müdürü Hüseyin Altınel yönetiminde Akgöl Orman İşletme Şefliğinde gerçekleştirilen İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında eğitimde “Can güvenliği önce gelir” vurgusu yapıldı.