Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık’ta Covid-19 nedeniyle denetimler devam ediyor.
Ayancık’ta Covid-19 nedeniyle denetimler devam ediyor.
İlçe Salgın Denetim Ekipleri tarafından Covid-19 salgınına karşı vatandaşların yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda ve uygulama noktalarında maske ve mesafe denetimleri devam ediyor. Denetimlerin aralıksız devam ettiğini sosyal medya hesabından duyuran Ayancık Kaymakamlığı “Alınan tedbirler bizlerin sağlığı için. Kendi sağlığımız ve sevdiklerimizin sağlığı için lütfen alınan tedbirlere azami şekilde riayet edelim.” uyarısında bulundu.