Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop-Ayancık karayolunda meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.
Sinop-Ayancık karayolunda meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.
Edinilen bilgiye göre olay 02.20 sularında İlçemiz Ayancık’ın Dereköy mevkiinde meydana geldi. A.Ş. yönetimindeki 52 EP 177 plakalı araç, havanın yağışlı ve zeminin ıslak olması nedeniyle yoldan çıkarak su kanalına düştü. Kazada yaralanan sürücü araçtan kendi imkanlarıyla çıkarak Ayancık Devlet Hastanesinde tedavi oldu.