Ayancık’ta Ağız ve Diş Sağlığı Doktoru Görevine Başladı

Ayancık Devlet Hastanesinde Ağız ve Diş Sağlığı Doktoru görevine başladı.

Ayancık’ta Ağız ve Diş Sağlığı Doktoru Görevine Başladı
5 Nisan 2023 23:45

Ayancık Devlet Hastanesine geçtiğimiz günlerde ataması gerçekleştirilen Ağız ve Diş Sağlığı doktoru görevine başladı.

Oryantasyon eğitimini tamamlayan Ağız ve Diş Sağlığı Doktoru Tutku Ceyda Poyraz, Ayancık Devlet Hastanesinde tam kapasite ile hasta bakmaya başladı. Ayancık Gazetesi olarak Doktor Tutku Ceyda Poyraz’a görevinde başarılar dileriz.

YORUMLAR

  1. Kasım dedi ki:

    Tutku hocamıza öncelikle yeni görevinde gönülden başarılar dilerim. Kendisine bugün hem bir muayene hem de diş temizliği için uğrama şansına nail oldum. Güler yüzü ve uygulamış olduğu muazzam hekimliği ile gönlümde çok iyi bir izlenim bıraktı. Hekimlik hayatında kendisine başarılar diliyorum.

  2. emk.öğ.Zuhal Karahan Kara dedi ki:

    Ayancık’tan bir diş hekimi geldi geçti ama hiç unutulmadı.Ben ona hep dua ederim.(Kemalettin Altan amcam) Çocukken büyüklerimizin sözleri bir kulaktan girer öbüründen çıkardı. Çok sevmezdik diş fırçalamayı, çikolata yer birde öylece yatardık korkusuzca. Beni bilgilendirmişti bende harfiyen dediklerini yapmıştım. (zaten dışarıdan gelen söz çocuğa daha iyi etki eder ) bozulan dişlerimi nasıl tedavi ettiyse hala ağzımda kendi dişlerim duruyor. Köprübaşı caddemin güzel insanları,Gönül teyzemi , maviş kızı Zaferi unutmak mümkünmü.