Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle öğrenciler Kaymakamlık makamını devraldı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle öğrenciler Kaymakamlık makamını devraldı.
Avukat Hasan Hüsnü Kılıç İlkokulu öğrencileri Melike Dincel ve Çınar Çalış, Ayancık Kaymakamı Recep Hasar’ı ziyaret etti. Ziyarette öğrencilerin çiçek takdimini kabul eden Kaymakam Recep Hasar, makam koltuğunu minik öğrencilere devrederek yaklaşmakta olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.
Yunus Emre Ortaokulu öğrencileri Elif Nur Saraç ve Yağız Erdal ise Belediye Başkanlığı koltuğuna oturdular. Fatih İlkokulu öğrencileri Beren Orçin ve Ömer Karadeniz de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna oturdu.