Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Devlet Hastanesi yönetimi, personeli ile bir araya gelerek 2023 yılının son mesai günü yeni yıl pastası kesti.
Ayancık Devlet Hastanesi yönetimi, personeli ile bir araya gelerek 2023 yılının son mesai günü yeni yıl pastası kesti.
İlçe Devlet Hastanesi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu sözlere yer verildi: “2023 yılının son mesai gününü uğurlarken 2024’e motive bir şekilde tüm çalışanlarımızla birlikte merhaba dedik. Ayancık Devlet Hastanesi ailesi olarak tüm Ayancık halkına sağlıklı huzurlu bir yıl dileriz.”
yeni yıl pastasına verilecek ve organizasyon için harcanan paraya diş muayene de arızalan 2 aydır beklenen cihazın yenisini getirselerdi daha iyi olurdu