Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından web sitesi bulunan akademik ve idari tüm birimlerin birim panel veri giriş sorumlularına yönelik “Web Siteleri Panel Kullanım” eğitimi düzenlendi.
İlahiyat Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen eğitimin açılış konuşmasını Bilgi İşlem Daire Başkanı Yüksel Sandalcı yaptı. Ardından Bilgi İşlem Daire Başkanlığı personellerinden Yazılım Mühendisi Sevgi Karpuz ve Programcı Uğur Ağaç, birim web sayfalarının kullanımı ile ilgili sunumlar yaparak katılımcıları bilgilendirdi.
Program sonunda kısa bir konuşma yapan Sinop Üniversitesi Genel Sekreteri Şenol Metin, eğitimin faydalı geçtiğini belirterek, Üniversitemiz web sayfalarında kurumsallığın sağlanmasının önemine değindi.