Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ak Parti heyeti Ayancık’ta esnaf ve taziye ziyareti gerçekleştirdi.
Ak Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun ve İl Genel Meclis Başkanı Yakup Üçüncüoğlu beraberindeki partililer ile birlikte Ayancık’ta esnaf ziyaretinde bulundu.
Ayancık İlçe Teşkilatı ile esnaf ziyareti yapan ekip vatandaşlarla sohbet etti. Ardından yakınlarını kaybeden vatandaşlara taziye ziyaretinde bulunuldu.