Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancıklı Sanayici Hayırsever İşadamı Zeki Özünlü’ye İlçemizde yaptırmış olduğu “Zeki Özünlü Engelliler ve Yaşlılar Yaşam Merkezi” için Ayancık Dernekler Federasyonu adına Genel başkan Vekili Murat ÖZTÜRK tarafından teşekkür plaketi verildi.
Ayancıklı Sanayici Hayırsever İşadamı Zeki Özünlü’ye İlçemizde yaptırmış olduğu “Zeki Özünlü Engelliler ve Yaşlılar Yaşam Merkezi” için Ayancık Dernekler Federasyonu adına Genel başkan Vekili Murat ÖZTÜRK tarafından teşekkür plaketi verildi.
Hayırsever İşadamı Zeki ÖZÜNLÜ İhtiyaç sahiplerine bir tebessüm ettirebildiysek ne mutlu bize..” diyerek plaketi kabul etti. Türkan KARABAŞ