Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Boyabat AK Parti ilçe Başkanı Kadir ÇOK “Yorulmadan çalışacağız” dedi.
Boyabat AK Parti ilçe Başkanı Kadir ÇOK yaptığı açıklamada “Belediye Başkan Adayımız Sn. Ferhat YILDIZ’ ı Belediye Başkanımız Hüseyin COŞAR, Geçmiş dönem Belediye Başkanımız Mehmet Ermiş, Geçmiş dönem ve Ak Parti İlçe Başkanımız, kurucu üyemiz Hasan Tosunoğlu, Belediye Başkan Aday Adaylarımız, Teşkilatımız ve hemşerilerimizin yoğun katılım ile karşıladık. 31 Mart zaferi için omuz omuza el ele,gönül gönüle durmadan ,yorulmadan çalışacağız” dedi.