SON DAKİKA

Sedat Demircan

Sinoplu Ünlüler

Sinop'ta Yanlış İlaç İçen Öğrenci Zehirlendi

Sinop'ta ağrı kesici sandığı ilacı içen öğrenci zehirlendi. Zehirlenen öğrencinin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bu haber 11 Kasım 2015 - 1:30 'de eklendi.

Sinop'ta ağrı kesici sandığı ilacı içen öğrenci zehirlendi. Zehirlenen öğrencinin durumunun iyi olduğu öğrenildi.
 

Sinop'un Türkeli ilçesinde ağrı kesici yerine yanlışlıkla antidepresan ilacı içen öğrenci zehirlendi. Alınan bilgiye göre, E.Ç., migren ağrısı için ağrı kesici sandığı antidepresan ilacını içmesinin ardından okula gitti. Öğretmeni tarafından rahatsızlığı fark edilen E.Ç. çağrılan ambulansla Türkeli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Sinop Atatürk Devlet Hastanesi'ne sevk edilen E.Ç.'nin durumu iyi olduğu bildirildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.