SON DAKİKA

Fatih Candar Can 'Memleket Sevdası'

Sinop Milletvekili aday adayı Fatih Candar Can, AK Parti'den aday olmasını "Memleket Sevdası" sözleriyle özetledi.

Bu haber 23 Şubat 2015 - 16:30 'de eklendi.

Sinop Milletvekili aday adayı Fatih Candar Can, AK Parti'den aday olmasını "Memleket Sevdası" sözleriyle özetledi.
 

Ankara bürokrasisini iyi bildiğini vurgulayan Fatih Candar Can, iş hayatındaki tecrübesini Sinop’a aktarmak istediğini ifade ederek; "Bu sürecin, Sinop’umuza güzel bir hizmet yarışı kazandıracağını düşünüyor ve biz aday adayları başta olmak üzere, sonucun ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum," diye konuştu.

Gençlik yıllarından bu yana millete hizmet edebilmek arzu ve gayesiyle yetiştiklerine dikkati çeken Can; "Ülkemiz için taşın altına elimizi ve bazen başımızı da koyduk," dedi.

Sinop Milletvekili aday adayı Fatih Candar Can, yazılı , görsel ve sosyal medya organlarına yaptığı yazılı açıklamada şunları ifade etti; "Her insanın doğduğu, büyüdüğü topraklara ve Vatan hizmet etmesi en kutsi görev olarak bilinir.  Biz de bu görev ve bilinçle her türlü birikimimizi bu güzel insanların yaşadığı Sinop’umuza sunma ve Ülkemize hizmet etme sevdasındayız. 

Milletvekili aday adayı olmasının temelinde hizmet etme sevdası yattığına işaret eden Can, "Allah nasip ederse bu görevi, başarabileceğime inanıyorum," diye konuştu.

Fatih Candar Can , açıklamasını şöyle sürdürdü; "Bizim davamız, Halka hizmetin Hakka hizmet olduğu inancında olan ve bu inanç doğrultusunda kendi insanına ve Ülkesine hizmeti kutsal bir görev olarak bilen birinin şehrine ve toplumuna hizmet etme sevdası. Başka bir şey değil. Bir sevdayı gerçekleştirebilmek için de iman ve imkân gerekir.

Allah nasip ederse bu görevi, bu sevdayı başarabileceğime inanıyorum. İnanıyorum çünkü bugüne kadar edindiğim tecrübelerin her biri bu hizmet yolunu yürüyebilmem için iyi bir imkân durumunda." 

İnsanlığın ve medeniyetin kadim yürüyüşü olan, Hz. İbrahim (A.S) ‘la başlamış KUTLU  yürüyüş hareketinin günümüzdeki  nöbetçisi ve temsilcisi olan, AK PARTİ  saflarında başta Sinop olmak üzere  ülkemizin tüm vilayetlerinde, millet bize vazife verdiği taktirde,milletin hizmetkarı olmaya BEN DE VARIM.!

Fatih Candar CAN kimdir?

1971 yılında Sinop’ta doğmuştur. Tahsilini  İstanbul’da tamamlamıştır.

Fatih Candar CAN; merkezi  İstanbul’da faaliyet gösteren  Bemtaş A.Ş  ‘nin ikinci kuşak döneminde  halen  yönetim kurulu başkanı olarak görev yapmaktadır. Yıllarca  İstanbul iş adamları camiasında çeşitli toplantı ve seminerlere katılmıştır. Ülkemizin kalkınmasında, Reel sektörlerin lokomotifi olan inşaat sektörünün,  lojistik  ayağı  kule vinç ,cephe sistemleri gibi konularda, uzmanlık eğitimleri almış, Özellikle gelişmiş sanayilere sahip  Almanya , Portekiz vb. ülkelerdeki inşaat sanayilerinin de gelişmelerini  yakinen izlemiş ve bu ülkelerdeki  katıldığı seminerlerden  ayrıca sertifikalar almıştır.

Fatih Candar CAN  iş adamı sıfatıyla dünyanın gelişmiş bir çok ülkelerine ekskürsiyon seyahatlerinden kazandığı ve müşahade ettiği Modernizasyon inovasyon  -Bilgi-  Ar-Ge, Teknik –Teknoloji Trasnferleri  gibi önemli  katma değerlerin ülkemizdeki Reel sektörlere endekslenmesi bakımından, SİNERJİ  oluşturması amacıyla, heyecan dolu yorulmak bilmeyen , çalışma azmiyle, ülkemizin bir çok  vilayetinde faaliyet göstermekte olan özel sektörlerce de tanınan ve iş müzakerelerinde bulunan  genç ve dinamik iş anlayışına sahiptir.

İnşaat ve Endüstriyel inşaat lojistik sektörlerinin tüm sıkıntılarını Dünya ile rekabet şartlarını, iş güvenliği işçi sağlığı , emek yoğun ve teknoloji yoğun dengesinin kurulması , prodüktivite ve ergonomi  konularında Gelişmiş batılı ülkelerin, ve AB müktesebatının  ülkemizdeki uygulanabilirliği konularında farklı zaviyelerden bakış açısına sahiptir.

Fatih Candar CAN ; halen  Uluslarası ticaret faaliyeti yapan Bemtaş A.Ş de, yönetim kurulu başkanı görevini yürütmektedir. Evli 3 çocuk babası olup,  İngilizce Arapça Osmanlıca bilmektedir.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.